Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Розпалювання вогнища

05.04.2016 17:59
Доброго дня!Скажіть, будь ласка, чи можна розпалювати вогонь на приватній прибудинковій території, якщо можна, то чи є якісь обмеження?

г. Львів



Ответы юристов

0
фото
Off-line Дытынюк Ярослав
юрист
Киев
ответил 05.04.2016 21:57

Доброго вечора!

Прибудинкові території є об'єктами    благоустрою зеленого господарства. Відповідно до п. 4.2. Правил утримань зелених насаджень у населених пунктах України на об'єктах благоустрою зеленого господарства забороняється, зокрема, спалювати суху рослинність, розпалювати багаття та порушувати інші правила протипожежної безпеки.

За порушення - адміністративна відповідальність.

Якщо моя консультація Вам допомогла, можете залишити відгук.

Успіхів Вам!


0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 05.04.2016 19:13
Можна без особливого дозвілу. При цьому не можна спалювати листя, відходи від городівництва, хімічно шкідливі матеріали тощо. Потрібно дотримуватись передбачених Земельним кодексом правил добросусідства (наприклад, не задимлювати сусідську ділянку).

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?