Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Добровільна відмова від права власності

04.04.2016 21:41
Добровільна відмова від права власності на земельну ділянку отриманої в рахунок земельної частки паю на користь сільської ради відповідно до статті 142 ЗКУ.Питання який буде мати статус в разі відмови ВІД ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ВІД ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ОТРИМАНОЇ В РАХУНОК ЗЕМЕЛЬНОЇ ЧАСТКИ ПАЮ про що буде укладена угода з органом місцевого самоврядування статус паю чи комунальної власності
г. Хуст

Комментарии автора вопроса

04.04.2016 21:57
сТАЄ КОМУНАЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЬ ХОЧ І БУЛА ПАЙОМ А ЦЕ НЕ БУДЕ СУПЕРЕЧИТИ ПЕРЕХІДНИМ ПОЛОЖЕННЯМ



Ответы юристов

0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 05.04.2016 08:27

Пай - це приватна власність конкретної особи. Якщо Ви відмовились від паю, як він може стати знову паєм і чиїм?! Звісно, що він набуває статусу комунальної власності.


0
фото
FIND
On-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 04.04.2016 22:25

Добрий день!

Пай був виділений в натурі і став земельною ділянкою. Теперь особа відмовилась від ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ.

Чи стане вона знову паєм? Ну зрозуміло що ні! Це буде земельна ділянка, що наледжіть до власності місцевої громади. І до речі, це один з напівзаконих способів відчуження земділянок в обхід перехідних положень, адже після рада має змогу передати ділянку у власність кому завгодно.

Але! Звертаю вашу увагу, що цей процес не відбувається автоматично: відмова - прийняття - передача, а відбувається в порядку встановленому главою 8 розділу 4 ЦПК України. І якщо ви звернете увагу на статтю 271 ЦПК, то побачите, що суд не приймає заяву про реєстрації за місцевою громадою якщо заяву подано до закінчення одного року з дня прийняття її на облік органом, який здійснює державну реєстрацію права на нерухоме майно.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 04.04.2016 21:44
Не зовсім зрозумів питання... А загалом, якщо особа відмовляється від свого права власності на частку паю, то земля переходить у власність територіальної громади і стає, відповідно, комунальною власністю.

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?