Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Будівництво на землях с/г призначення

29.11.2013 12:25

Доброго дня. Таке питання: на землях сільськогосподарського призначення знаходиться три ангарних приміщення, право власності на які визнано через суд. Зараз прокуратура розпочала перевірку з питання незаконості будівництва ангарів на такій землі.

Чи можуть ангари знаходиться на землі с/г призначення, адже фактично вони використовуються для обслуговування таких земель?





Ответы юристов

0
фото
Off-line Джус (Килинкарова) Виктория
адвокат
Ирпень
ответил 29.11.2013 17:52

питання не в факті їх знаходження у у законності. їх виникнення має бути підкріплене правовими підставами (наприклад містобудівними умовами, проектом, декларацією)


0
фото
Off-line Сапелкин Николай
юрист
Харьков (также Киев, Полтава, Сумы, Днепропетровск, Львов)
ответил 29.11.2013 13:13

Відповідно до п. б ч. 2 ст. 22. Земельного Кодексу України, до земель сільськогосподарського призначення належать: несільськогосподарські угіддя (господарські шляхи і прогони, полезахисні лісові смуги та інші захисні насадження, крім тих, що віднесені до земель лісогосподарського призначення, землі під господарськими будівлями і дворами, землі під інфраструктурою оптових ринків сільськогосподарської продукції, землі тимчасової консервації тощо).

Таким чином, законодавець встановив, що на землях с/г призначення можуть бути розташовані будівлі, якщо вони призначені для обслуговування земель сільськогосподарського призначення. 

Більш детально, Вас може проконсультувати юрист у вашому місті, якому Вам необхідно надати для аналізу усі наявні у Вас з цього питання документи.


0
фото
Off-line Романченко Артём
юрист
Киев
ответил 29.11.2013 12:41

Здравствуйте!

Не скажу конкретно за ангары, но Вы можете посмотреть перечень возможных объектов агронедвижимости в Государственном классификаторе зданий и сооружений ДК 018-2000, утвержденном Приказом Госстандарта от 17.08.2000, № 507.

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1133-06


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 29.11.2013 12:36

Доброго дня.

Можуть, але, за умови якщо побудовани вони законно.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?