Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Зміна цільового призначення

30.03.2016 09:38
Чи можна змінити цільове призначення землі ( пай 2 шт. по 5 га. держ. акт з призначення сад ) під будівництво біогазової установки на призначення енергетичного типу? Вибачте за формулювання.
В с.Довжанка інвестор хоче побудувати завод по виробництву біогазу, але люди не дали згоду будувати на території села (в межах). Так-як в мене є 2 пая я запропонував їм розмістити завод на моєї землі але потрібна зміна цільового призначення . Чи можлива ця зміна? Також цікавить сама процедура зміни цільового призначення
г. Киев



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Романенчук Андрей
юрист
Ивано-Франковск (также Коломыя, Черновцы)
ответил 30.03.2016 12:08

Вам необхідно:

1. Замовити у землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення. Необхідно домовитись з землевпорядною організацією про вартість, строки виконання робіт та укласти відповідний договір. Землевпорядна організація має виконати геодезичні роботи і розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у строки, встановлені договором. Межі земельної ділянки, при потребі, мають бути закріплені межовими знаками встановленого зразка. Проект землеустрою має бути складений у паперовій формі та у формі електронногодокументу. Вимагайте від землевпорядної організації надання Вам примірника виготовленої землевпорядної документації у паперовій формі. У разі виникнення судового спору щодо законності зміни цільового призначення земельної ділянки у суді, вона буде слугувати доказом.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню уповноваженими органами влади відповідно до статті 186-1 Земельного кодексу України.У разі, якщо змінюється цільове призначення особливо цінних земель, земель лісогосподарського призначення, а також земель водного фонду, природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення, проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок підлягає обов’язковій експертизі, яка проводиться Держземагентством України.

2. Звернутися до державного кадастрового реєстратора у територіальному (районному, міському) органі Держземагентства України із заявою про внесення змін до відомостей про земельну ділянку. Якщо інше не передбачено договором про розроблення проекту, до цього органу має звертатись землевпорядна організація.До заяви додається:
- розроблений та погоджений уповноваженими органами проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у паперовому вигляді та у формі електронного документу, а у разі, якщо щодо проекту проводилась державна експертиза – також оригінал позитивного висновку цієї експертизи;
- документ, що підтверджує оплату послуг із внесення відомостей до Державного земельного кадастру. Подана заявником заява на протязі 14 днів розглядається державним кадастровим реєстратором територіального органу Держземагентства у районі (місті), за наслідком чого, у разі, якщо подані документи складені вірно, державний кадастровий реєстратор вносить відомості про зміну цільового призначення земельної ділянки до Державного земельного кадастру.

  1. Звернутись до органу, уповноваженого  приймати рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки з клопотанням про затвердження проекту. Таким органом у межах населених пунктів є відповідна сільська, селищна, міська рада. Уповноважений орган має прийняти рішення про затвердження проекту та зміну цільового призначення земельної ділянки або відмову у вчиненні таких дій.

Важливо знати:

Відмова органу влади у зміні цільового призначення земельної ділянки повинна бути мотивована і містити у собі посилання на підстави відмови. Такими підставами можуть бути:

- невідповідність запроектованого цільового призначення вимогам закону або прийнятих відповідно до нього нормативно-правових актів,
- неузгодженість цільового призначення земельної ділянки вимогам затвердженої містобудівної документації або документації із землеустрою.
4. Засвідчену копію рішення уповноваженого органу влади про затвердження проекту та зміну цільового призначення земельної ділянки вказаний орган має надати територіальному органу Держземагенства для внесення відомостей про прийняття такого рішення до Державного земельного кадастру.



З повагою, Андрій Романенчук, тел. 050-42-24-777; 098-42-24-777
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Коливошко Виталий
адвокат
Винница
ответил 30.03.2016 09:47

Змінити цільове призначення зем. длянки можливо.  Зміна цільового призначення земельних ділянок приватної власності здійснюється за ініціативою власників земельних ділянок. ПОтрібно замовити проект землеустрою, внести зміни в кадастр і звернутись з відповідним клопотанням до органу місцевого самоврядування.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?