Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Лишение прав иностранного гражданина

10.03.2016 15:59
Здравствуйте. Я гражданин Словении. Лишен прав за управление в нетрезвом виде 4 месяца назад. Суд вынес решение об изъятии в феврале 2016. Могу ли я требовать выдачи на руки прав в связи с выездом домой в Словению? И какое наказание за езду без прав. Только штраф или же могут арестовать авто?
г. Харьков



Ответы юристов

0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 11.03.2016 14:51

Добридень!

Додам. Позбавлення права керування можна оскаржити в апеляційному порядку, тобто, потрібно оскаржувати рішення 1 інстанції, звісно, якщо для цього є правові підстави.

По суті. Ні. Адмінштраф. Ні, ТЗ не арештують, однак, морально і матеріально "пресувати" будуть не по-дитячому, бо кожна така зупинка зі складенням адмінпротоколу коштуватиме Вам 510 грн. (ст.126 КУпАП).

Корисні для Вас ресурси тут ...

Кодекс України про адміністративні правопорушення

http://court.gov.ua

Зможу допомогти у супроводженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь Вам допомогла, залишайте подяку у графі "Відгуки".


0
фото
Off-line Аваков Арсен
юрист
Днепропетровск
ответил 10.03.2016 16:48
ответ исправлен 10.03.2016 16:50

Вернуть права - нет.

ст.26 КоАП Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами, -

тягне за собою накладення штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (17грн. х 30)

ст37 ЗУ "О нац. полиции" Поліцейський може тимчасово обмежити фактичне володіння річчю або пересування транспортного засобу для запобігання небезпеці, якщо є достатні підстави вважати, що річ або транспортний засіб можуть бути використані особою з метою посягання на своє життя і здоров’я або на життя чи здоров’я іншої людини, або пошкодження чужої речі. На вимогу особи поліцейський зобов’язаний повідомити про причини застосування ним відповідних заходів.

Обмеження фактичного володіння річчю здійснюється на підставах та в порядку, визначених Кримінальним процесуальним кодексом України та Кодексом України про адміністративні правопорушення.

т.е. Вам просто не дадут самому вести машину, если Вы не джихадист, конечно :)



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?