Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

ДТП, пошкоджено тількі власне авто, строки на стягнення

07.03.2016 09:56
Доброго дня!
16.01.2016 попав в ДТП, авто перекинуло в кювет, крім мого автомобіля не було пошкоджено жодних транспортних засобів чи споруд.
Поліціанти вказали що я винен, хоча 2є свідків, які були внесені в протокол, підтвердили мої слова про те, що зустрічний автомобіль підрізав моє авто й зник з місця пригоди.

В мене є 2 питання:
- Що треба робити в суді, щоб заперечити висновки ДАІ, що винен саме я, та довести справу до закриття без штраних санкцій та судових зборів;

- скільки часу (строки) на накладання адміністративного стягнення є?
Суд відбудеться тільки 18.03.16, буде вже більше 2ох місяців за дня аварії та оформлення.
Чи є можливість, згідно ст.38 КУпАП акцентувати на те, що "адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення" частина перша (1) чи це буде частина друга (2) - "три місяці" й чому саме 2га частина чи будь-яка інша?

г. Житомир



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 07.03.2016 16:51

Срок привлечения к административной ответственности, где решение принимает суд - 3 месяца.

Подавайте заявления для устанволения свидетелей и автомобиля, который как Вы указываете причастен к ДТП.

Вы имеете право обжаловать протиправные действия при составлении протокола, составленного в отношении Вас полицией, подав обоснованный администратвиный иск в суд, в порядке КАСУ.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
On-line Зема Вячеслав
адвокат
Киев (также по всей территории Украины)
ответил 07.03.2016 15:37
Добрий день! Відповідаючи на Ваші питання - для того аби суд дійшов висновку по відсутність складу правопорушення у ваших діях, Ви маєте надати суду належні докази. Це можуть бути як свідки, так відеозапис події ДТП. Стягнення по цій категорії адмін. правопорушеннь накладає суд, тому строк притягнення до відповідальності становить 3 місяці. Можливо обрати тактику затягування розгляду справи. Проте суд може ухвалити постанову й за Вашої відсутністі. Які докази Ви маєте на цей час? Можливо доцільніше буде довести необхідність застосування мінімального стягнення, чи обмеження покаранням у вигляді попередження. Якщо моя відповідь була Вам корисна, залишайте відгуки. Бажаю вдалого вирішення Вашого питання. Готовий надати необхідну правову допомогу – представництво в суді, правоохоронних органах, складанні документів. Адвокат Зьома В’ячеслав Олександрович

С уважением, адвокат Зёма Вячеслав Александрович, 068-222-80-77
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Костяков Дмитрий
юрист
Ужгород (также Харьков, Киев)
ответил 07.03.2016 10:16
ответ исправлен 07.03.2016 10:19

По першому питанню:

У вашому випадку, подавати заяву в поліцію щодо розшуку авто, яке вважаєте винним в ДТП; заявляти клопотання про призначення судової автотехнічної екпертизи, виносити на її вирішення відповідні питання, експертизою та іншими доказами доводити відсутність Вашої вини.

Чи є шанси - залежить від того, як складена схема ДТП, чи підписаний Вами протокол і як: із запереченнями чи без; які пояснення дали Ви, чи дали пояснення свідки, чи є фото- або відео- з місця пригоди.   

По другому питанню:

строк притягнення до відповідальності - 3 місяці. То ж, посилатися на вказане Вами нема сенсу. Навіть якщо сплинуть строки, висновок про наявність вини в постанові все одно має міститися, а саме провадження нею буде закрито. 


0
фото
PREMIUM
Off-line Петренко Евгений
юрист
Харьков (также Все регионы Украины)
ответил 07.03.2016 10:05

Свідків треба викликати до суду, нехай дають покази. 

Щодо строків, то у Вас справа підвідомча суду, а відтак строк накладання стягнення можливе протягом трьох місяців.

Щоб заперетичи висновкам ДАІ, Ви має надати наявні у Вас докази: відео з реєстратора, покази свідків. У протоколі  зазначені покази свідків?



С уважением, Евгений. тел.: (098)150-75-00, (063)266-75-00. Звоните.Частные консультации - платные.
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?