Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Положено ли 60% вредности за работу с ВИЧ-позитивными

31.01.2016 10:08
Работаю психологом в отделении профилактики и лечения ВИЧ\СПИД больных 6 лет, в этом году сняли 60% надбавки за вредность. Правомерно ли?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Власенко Татьяна
адвокат
Днепропетровск (также Вся Украина)
ответил 31.01.2016 12:15

Згідно з  ч.2 підпункту 2.4.5. пункту 2.4. УМОВ оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення  (затверджених Наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров'я України 05.10.2005 N 308/519):

Посадові оклади (тарифні ставки) працівників закладів охорони здоров'я (структурних підрозділів), які працюють з вірусом імунодефіциту людини, підвищуються на 60 відсотків (додаток 4).

Додаток 4 до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення   ПЕРЕЛІК закладів та їх підрозділів, а також посад, робота в яких дає право на підвищення посадових окладів на 60 відсотків: 

Таблиця 2. Заклади та спеціалізовані відділення (кабінети, палати) закладів охорони здоров'я, що призначені для лікування хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих - 60% від посадового окладу:

посади - посади медичного персоналу, керівників, професіоналів, фахівців, технічних службовців та робітників 

характер роботи, що виконується - лікування та безпосереднє обслуговування хворих на СНІД та ВІД-інфікованих. 

Примітки: 1. Працівникам, які передбачені в даному Переліку, підвищення здійснюється із посадового окладу (тарифної ставки) з урахуванням кваліфікаційної категорії, завідування, старшинства без урахування інших підвищень, доплат та надбавок.

2. У кожному закладі на підставі цього додатка керівником за погодженням з профспілковим комітетом затверджується Перелік посад працівників, яким з урахуванням конкретних умов праці в цьому закладі, структурному підрозділі, на даній посаді посадовий оклад (тарифна ставка) підвищується на 60 відсотків. Посадові оклади працівників, зазначених у пунктах 3 та 4, підвищуються пропорційно безпосередньо відпрацьованому з хворими на СНІД та ВІЛ-інфікованими часу. Фактичні години цієї роботи реєструються у журналі за підписом керівника структурного підрозділу.

Зміст вищевказаних Умов оплати праці за наступним посиланням http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1209-05/page5?text=%B3%EC%F3%ED%EE%E4%E5%F4%B3%F6%E8%F2

Якщо я правильно визначила Ваш лікувальний заклад та службові обовязки - то зняття з Вас надбавки (60%) є безпідставним.

В будь-якому випадку раджу почитати Умови оплати праці (за наведеним вище посиланням додаток 4) і остаточно переконатись, що Ваш лікувальний заклад та професія підпадають під визначені Умовами критерії.  



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?