Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Посылки из Индии в Украину

30.01.2016 21:07
Здравствуйте! Хочу заказать товар из Индии. Хотелось бы приобрести данный товар не растамаживая. Товар очень мелкий - это латунные детали. Несколько тысяч штук (5кг). Думал обычной укрпочтой. Какие могут быть подводные камни? Есть ли какие либо ограничения????
г. Днепропетровск



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 01.02.2016 12:05

Доброго дня!

Окрім оподаткування, я б радив вам ще звернути увагу на вміст вашої посилки.

Оскільки забороняється переміщення (пересилання) в міжнародних поштових відправленнях товарів, заборонених до пересилання відповідно до актів Всесвітнього поштового союзу, а також товарів, відправлених з порушенням вимог нормативно-правових актів з питань надання послуг поштового зв'язку (ч. 2 ст. 235 МКУ).

Пунктами 2 - 6 статті 15 Всесвітньої поштової конвенції від 12.08.2008, затвердженої Указом Президента України від 09.01.2013 N 5/2013 "Про затвердження Всесвітньої поштової конвенції, Заключного протоколу Всесвітньої поштової конвенції, Угоди про поштові платіжні послуги та Першого додаткового протоколу до Загального регламенту Всесвітнього поштового союзу", встановлено перелік цих заборон.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Левицкая Владислава
юрист
Киев
ответил 30.01.2016 22:18
ответ исправлен 30.01.2016 22:19

Яка вартість Вашого товару?

Відповідно до пп 196.1.17 п 196.1 статті 196 Податкового кодексу України не є об'єктом оподаткування операції з:

- ввезення на митну територію України товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро:

у несупроводжуваному багажі;

на адресу одного одержувача (юридичної або фізичної особи) в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях;

на адресу одного одержувача (юридичної або фізичної особи) в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях;

Тобто, якщо вартість Вашого товару біде більша за встановлений еквівалент, податок доведеться заплатити.

Для більш детальної інформації звертайтеся!



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?