Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Ст267КАСУ

29.01.2016 14:20
НадеждаДоброго дня! На якій стадії судового процесу заявляється вимога про подачу звіту (згідно ст 267 КАСУ) до суду про виконання судового рішення стороною, не на користь якої винесено рішення суду?
г. Бровари



Ответы юристов

0
фото
FIND
On-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 02.02.2016 11:19
этот ответ относится к Аргумент-Консалтинг, юридическая компания Содоль Андрей

И еще:

"ПЛЕНУМ ВИЩОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

20.05.2013  № 7

Про судове рішення в адміністративній справі

"10.12. З метою забезпечення судового контролю за своєчасним і належним виконанням судового рішення суд у резолютивній частині рішення повинен повніше використовувати право покладати обов'язок на суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у визначений строк звіт про виконання судового рішення (частина перша статті 267 КАС України)"".

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/v0007760-13



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
On-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 02.02.2016 11:08
этот ответ относится к Аргумент-Консалтинг, юридическая компания Содоль Андрей

Коллега, а как же:

"ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ 
ЛИСТ від 09.01.2013 р. N 28/12/13-13
Головам апеляційних адміністративних судів
У зв'язку з виникненням у судовій практиці питань, пов'язаних із застосуванням частини першої статті 267 Кодексу адміністративного судочинства України, на підставі пункту 4 частини першої статті 32 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" Вищий адміністративний суд України повідомляє таке.
Відповідно до частини першої статті 267 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, має право зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
Цій нормі кореспондують положення абзацу сьомого пункту 4 частини першої статті 163, абзацу п'ятого пункту 4 частини першої статті 207 названого Кодексу, згідно з якими у резолютивній частині постанови суду першої чи апеляційної зазначається встановлений судом строк для подання суб'єктом владних повноважень - відповідачем до суду першої інстанції звіт про виконання постанови, якщо вона вимагає вчинення певних дій.
Отже, встановити судовий контроль за виконанням рішення суб'єктом владних повноважень - відповідачем у справі суд першої чи апеляційної інстанції може під час прийняття постанови у справі.
Такий контроль здійснюється судом першої інстанції шляхом зобов'язання надати звіт про виконання судового рішення, розгляду поданого звіту на виконання постанови суду першої, апеляційної чи касаційної інстанцій, а в разі неподання такого звіту - встановленням нового строку для подання звіту та накладенням штрафу.
У разі звернення позивача із заявою про зобов'язання відповідача подати звіт про виконання судового рішення після прийняття постанови у справі суд ухвалою відмовляє у задоволенні такої заяви.
Цей лист пропонуємо довести до відома суддів місцевих та апеляційних адміністративних судів для врахування при здійсненні правосуддя. 
Зпаступник Голови суду 
М. Цуркан"



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 01.02.2016 11:00

"От і мені в суді 1 інстанціїї в даній позовній вимозі було відмовлено, суддя її не задовільнив, бо вважає, що вимога заявлена передчасно. Виявляється, що після прийняття рішення судом вимагати подачу звіту вже немає сенсу, бо буде відмовлено!".

Наша країна, це-"КРАЇНА ЧУДЕС" у всіх розуміннях та напрямках цього слова!:-)

Якщо Вам під час розгляду справи та винесення процесуального рішення суд вже відмовляв по вказаному питанню (з підстав передчасності), то саме зараз має його задовольнити! Дійте від зворотнього і "ловіть суд на його ж крилатих фразах", але також вкажіть "суду", що ВЖЕ ЧАС НАСТАВ (зробіть чітке посилання на "судовий абсурд його минулого") і що Ваші дії тепер НЕ Є ПЕРЕДЧАСНИМИ!:-) 

Отже, раджу спробувати саме зараз, але з Вашого боку все має відбуватись наче Ви "не в курсі, що і до чого та як"! Повинно вийти! 

Розумієте хід моїх думок?;-)


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 31.01.2016 22:04

Добридень!

Вважаю (бо розділ де міститься дана стаття називається "ПРОЦЕСУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ПОВ'ЯЗАНІ З ВИКОНАННЯМ СУДОВИХ РІШЕНЬ В АДМІНІСТРАТИВНИХ СПРАВАХ"), що суд може встановити такий строк як під час винесення процесуального рішення, а також і на стадії виконання рішення суду та не раніше набрання судовим рішенням законної сили.

Однак, може бути і "суддівський підвох" (див.посилання нижче).

Право на звернення сторони у справі до суду із вказаного питання, юридично виникає у день подання позивачем позову.

Корисні для Вас ресурси тут ... 

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2747-15/page

http://ispolnitelnoe-proizvodstvo.com.ua/index.php?/topic/121-%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82-%D0%B2%D0%B0%D1%81%D1%83-n-281213-13-%D0%B2%D1%96%D0%B4-09012013%D1%80-%D1%89%D0%BE%D0%B4%D0%BE-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB%D1%8E-%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%D0%BC/

Зможу допомогти у супроводженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь Вам допомогла, залишайте подяку у графі "Відгуки".


1
фото
Off-line Аргумент-Консалтинг, юридическая компания Содоль Андрей
юридическая компания
Киев
ответил 29.01.2016 15:15
Це процедура судового контролю і вона, логічно, відбувається вже після винисення рішення і набранням ним чинності, тобто після закінчення судового процессу. Якщо Ви сторона на користь якої винесено рішення а відповідач - орган владних повноважень не виконує його, можете написати клопотання до суду який виніс рішення про встановлення судового контролю та витребування звіту. Суд повинен направити такий запит та дати час, приблизно 1-2 міс. Якщо зі спливом часу звіт не надійде до суду, можете клопотати про накладення штрафу, якщо суд це не зробить з власної ініціативи.

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?