Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Очередь

29.01.2016 13:57
Добрый день. Я хотела уточнить есть ли у меня возможность улучшения жилищных условий если у меня квартира 22 м2 в которой прописаны я и моя 2-х летняя дочь, при этом муж прописан в другой области, а я нахожусь в статусе одинокой мамы. Куда мне лучше обратится и на какие законы можно опираться?
г. Бровары

Комментарии автора вопроса

29.01.2016 14:06
А можно ли воспользоваться программой доступного жилья 70/30



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Левицкая Владислава
юрист
Киев
ответил 29.01.2016 14:14

Потребуючими поліпшення житлових умов визнаються громадяни забезпечені жилою площею нижче за рівень, що визначається виконавчими комітетами обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів разом з радами профспілок. Цей рівень періодично переглядається вказаними органами (Ст. 34 Житлового кодексу та п. 13 Постановм РМ УРСР від 11 грудня 1984 р. N 470).

Додаткові категорії осіб, які можуть розраховувати на квартирний облік, можуть встановлюватися місцевим законодавством, за Вашим запитом це м. Бровари.

За загальним правилом, облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов, здійснюється за місцем їх постійного проживання, тобто за місцем реєстрації. Зверніться до відповідних органів міської ради.


0
фото
Off-line Бугайчук Елена
юрист
Киев
ответил 29.01.2016 14:13

Ви можете звернутися з заявою і пакетом документів для постановки на квартирний облік. Але це не означає, що Вам обов"язково нададуть житло. В будь-якому випадку потрібно звертатися до відділу обліку та розподілу житлової площі місцевої ради. Потребуючими поліпшення житлових умов визнаються громадяни забезпечені жилою площею нижче за рівень, що визначається виконавчим комітетом обласної, міської ради. 


0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 29.01.2016 14:11
Зараз державні програми фінансування пільгового будівництва чи придбання житла не діють! Хіба-що - для учасників АТО... (на папері).
0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 29.01.2016 14:01
Зараз такого поняття нема! Не бачу для Вас ні найменших шансів отримати житло більшої площі від держави чи територіальної громади...

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?