Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Право на выбор вакцины.

27.01.2016 22:16
Имею ли я право, согласно законодательства Украины, самостоятельно выбирать тип вакцины, которой будут прививать моего ребенка? И если да, то как мне доказать докторам свои права?
г. Лозовая



Ответы юристов

0
фото
Off-line Власенко Татьяна
адвокат
Днепропетровск (также Вся Украина)
ответил 31.01.2016 14:52

Ви маєте повне право обирати тип вакцини, який буде застосований до Вашої дитини. Ваші права та права Вашої дитини регламентовані Основами законодавства України про охорону здоров"я.

Зокрема, згідно зі статтею 6 Основ законодавства кожний громадянин України має право на охорону здоров'я, що передбачає:

а) життєвий рівень, включаючи їжу, одяг, житло, медичний догляд та соціальне обслуговування і забезпечення, який є необхідним для підтримання здоров'я людини;

д) кваліфіковану медичну допомогу, включаючи вільний вибір лікаря, вибір методів лікування відповідно до його рекомендацій і закладу охорони здоров'я;

Відповідно до статті 43 Основ законодавства згода інформованого відповідно до статті 39 цих Основ пацієнта необхідна для застосування методів діагностики, профілактики та лікування. Щодо пацієнта віком до 14 років (малолітнього пацієнта), а також пацієнта, визнаного в установленому законом порядку недієздатним, медичне втручання здійснюється за згодою їх законних представників (батьків).

Таким чином, до Вашої дитини буде застосована саме та вакцина, на застосування якої Вами буде надана згода.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?