Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

6325185001:00:034:0069 на участке дом, прописаться в нем можно?

23.01.2016 20:58

6325185001:00:034:0069 хочу построить дом на этом участке, смогу ли я в нем прописаться?


г. Харьков



Ответы юристов

0
фото
Off-line Денисюк Юлія
юрист
Киев
ответил 23.01.2016 21:36

Земельна ділянка для індивідуального садівництва, 24 сотки. 

Відповідно до п.3 ст.35  ЗКУ:

"Земельні ділянки, призначені для садівництва, можуть використовуватись для закладання багаторічних плодових насаджень, вирощування сільськогосподарських культур, а також для зведення необхідних будинків, господарських споруд тощо".

У дачному (садовому)будинку можна зареєструватися, якщо перевести його в жилий. Будинок повине бути капітальним, відповідати державним будівельним, санітраним нормам тощо, повинен мати адресу. Рішення про переведення дачного(садового) будинку у житловий приймають органи місцевого самовреядування (сільські, селищні, міськ ради). Потрібно звернутися із заявою за визначеною формою, до заяви додати: копію документу про право власності на дачний(садовий) будинок, письмову згоду співвласників на переведення такого будинку у жилий та звіт про проведення технічного огляду дачного(садового) будинку з висновком про його відповідність державним будівельним нормам.

Таким чином, можете побудувати садовий будинок, потім перевести його у житловий і прописатися. 


0
фото
FIND
Off-line Бованенко Александр
адвокат
Киев (также Вся Украина)
ответил 23.01.2016 21:04

Когда построете введете дом в експлуатацию то и прописывайтесь. 

Бесплатно проверять земучасток никто не будет.



С уважением, Александр 097-067-13-94; 067-139-89-55; email: lawyer133@ukr.net
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 23.01.2016 21:03
Ви у рамках безкоштовної консультації хочете, щоб юристи перевіряли цільове призначення конкретної ділянки? Якщо земельна ділянка буде виділена Вам з цільовим призначенням "для будівництва і обслуговування житлового будинку" то, звісно, у збудованому на ній будинку, Ви зможете прописатись.

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?